Aktualności

Mamy Lidera Polonez Mamy Lidera!!!!!

• autor: polonez2004warszawa, 2015-05-11 22:09

Varsovia Warszawa 1-6 Polonez Warszawa!!!!!

W Niedzielę zawodnicy Poloneza rozegrali kolejny mecz ligowy, tym razem naszym rywalem był klub partnerski Legii, Varsovia Warszawa. Po zaciętym spotkaniu nasz zespół wygrał 1-6!!!!!!

Początek spotkania zaczynany od mocnego ataku po dośrodkowaniu 'Rafiego" "Anton" przenosi piłkę tuż nad poprzeczką. Zespół Gospodarzy stara się rozgrywać piłkę i im to bardzo dobrze wychodzi, my odpowiadamy kilkoma strzałami na bramkę rywali. Pierwsza kwarta kończy się remisem 0-0 w której przewagę mieli zawodnicy Varsovii. Druga część meczu to dominacja naszej ekipy wynik meczu otwiera Daniel który przechwytuję piłkę po próbie wprowadzenia jej do gry przez bramkarza Gospodarzy. Kolejna szarrza Poloneza  0-2 "Siwy" umieszcza pikę w siatce rywali. Mecz walki, akcja za akcje, duża liczba strzałów jak i fauli. Po jednym z takich elementów gry piłkę ustawił Rafał Rogoziński strzał i gol stadiony świata!!!!! Koniec drugiej kwarty 0-3 dla Poloneziaków. Trzecia część meczu to bardzo dobra postawa naszego bramkarza, Czarek robi co może w  bramce i ratuje nas od utraty goli. Varsovia w ciągłym natarciu na naszą bramkę, po jednej z takich akcji strzelają kontaktowego gola. Tylko dzięki bardzo dobrej dyspozycji Czarka straciliśmy zaledwie jedną bramkę skutecznie w defensywie również zagrali nasi obrońcy. Wynik po trzeciej kwarcie 0-3. Ostatnia cześć meczu Varsovia nic nie ma do stracenia musi zaatakować my gramy swoje i nokautujemy rywali "Anton" wchodzi na plac gry  i strzela dwa gole asystują mu Igor Wysocki i Czarek Wachnik!!!! Końcowy wynik meczu  ustala Mikołaj Bergier po podaniu Daniela.

Mimo, że nie zagraliśmy wspaniałego meczu, nie rozgrywaliśmy jego tak jak zawsze zespołowego. To nadrobiliśmy to grą 1v1  daliśmy w tym dniu z siebie wszystko nie 100% nie 1000% ale  milion procent!!!! . Zaangażowaniem nadrobiliśmy całość gry, daliście z siebie wszystko co najlepsze. Cieszę się że tworzycie zespół na boisku i poza nim. Jesteście kolegami, przyjaciółmi  na treningach,, meczach i po szkole. Bardzo fajne że chcecie razem stworzyć wspaniałą drużynę!!! Dziękuje za bardzo dobry mecz, za znakomity doping rodziców i niesamowitą walkę i zaangażowanie na boisku. BRAWO POLONEZ BRAWO!!!!!!!!!