statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana na początek POLONEZ - WICHER 6-1!!!!!!

• autor: polonez2004warszawa, 2015-04-11 21:25

W końcu!!! tak można zacząć opisywać dzisiejszy mecz. Po zimowej przerwie Piłkarze Poloneza wrócili na boiska aby walczyć o ligowe punkty. Grupa nie łatwa, przeciwnicy z najwyższej półki, na początek rozgrywek "Orlik" przy ul. Suwalskiej gościł zespół Wicher Kobyłka. Polonez w tym słonecznym dniu zaprezentował się .......

Znakomicie, tak właśnie nasi zawodnicy się dzisiaj spisali. Ile razy już opisywałem mecze że grali wspaniale, mieli znakomite akcje itd. ale to znowu dzisiaj było:) Kto nie mógł dzisiaj przyjechać na mecz niech żałuje. Licznie zgromadzona publiczność oklaskiwała znakomitą grę Poloneza:)

Początek spotkania tradycyjnie troszeczkę nerwowo z kilkoma błędami, ale nasza gra mogła się podobać co kilka minut atakowaliśmy bramkę rywala, szukaliśmy celnych podań. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Szczerbiak po asyście Wojtka Zawadzkiego. Ci zawodnicy rozegrali wspaniałą akcję. Debiut w meczu ligowym i  bramka Mateusza Gratulujemy!!! Pierwsza cześć spotkania 1-0 dla naszych zawodników, kolejne połowy to ponowne bramki dla Poloneziaków  2-0 Siwy pięknym strzałem z dystansu. 3-0 Anton asysta Mateusza 4-0. Fantastyczne uderzenie Igora Wysockiego i 4-0 dla POLONEZA!!!! W tym meczu inny wynik jak zwycięstwo był niemożliwy kolejną bramkę strzelił Wojtek Zawadzki a końcowy wynik ustalił Mateusz Dominik Cichocki znakomity obrońca pierwszoligowy:) Goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym golem gdyż na ich przeszkodzie stawali im dobrze dysponowani bramkarze Kacper i Czarek, oraz nasi znakomici obrońcy.

Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo jak będzie dalej zobaczymy. Niestety widoczny był brak sił co u niektórych osób. było widać że  BEZ TRENINGÓW nic z tego nie będzie. Są zawodnicy co nie opuścili żadnych zajęć i  potrafią rozegrać nawet całe spotkanie. Następny mankament to widoczny brak zgrania, rozegraliśmy sześć sparingów w okresie przygotowawczym (bez obozu) ale w żadnym nie  wystąpiliśmy w optymalnym składzie. Następne mecze będą ciężkie jak się potoczą losy Poloneza tego nikt nie wie mam nadzieję i wierze w ten zespól ale musimy wszyscy się strać dzieci, rodzice, trener.

"Gdy ty nie trenujesz, ktoś inny ćwiczy aby wygrać z tobą mecz"