dzisiaj: 55, wczoraj: 85
ogółem: 631 290
statystyki szczegółowe
Grupa A
1. KS RASZYN II
2. OLIMPIA WARSZAWA I
3. POLONEZ WARSZAWA II
4. PSS TARGÓWEK I
5. KS PIASECZNO
6. VICTORIA GŁOSKÓW
7. KS KONSTANCIN
Grupa B
1. OKĘCIE WARSZAWA
2. OLIMPIA WARSZAWA II
3 KS HUBERTUS
4. PSS TARGÓWEK II
5. BKS 7 WARSZAWA
6. KS RASZYN I
7. POLONEZ WARSZAWA
·Turniej odbędzie się 11.01.2015r.
w godz. 9.00 –18.00–r.2004
na hali O.S.iR. Warszawa Włochy przy ul. Gładkiej 18 w Warszawie.
·W turnieju przewidziany jest udział 12drużyn.
·Każda drużyna rozegra minimum 5spotkań.
·Czas gry 12minut
·Drużyna składa się maksymalnie z 12 zawodników oraz opiekuna.
·Zawodnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie oraz legitymacje szkolne.
·Drużyny grają w zespołach:
5-osobowych (4 w polu + bramkarz)
·Boisko o wymiarach 20x40 m, bramki 2x5 m
·Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy i puchary oraz napoje.
·Turniej prowadzony będzie przez sędziów W.S. Warszawa M.Z.P.N.
·Wpisowe do turnieju: 250,00 PLN
GRUPA A
Polonez II Warszawa zbiórka godz. 8.15 pomarańczowe i niebieskie koszulki. Legitymacje szkolne
1. Czarek Wachnik
2. Michał Dac
3. Wojtek Zawadzki
4. Przemysław Karpiński
5. Kazimierz Dym
6. Krystian Laps
7. Mateusz Golonka
8. Mateusz Janaszek
9. Igor Warmuziński
1. 8.30 - 8.43 KS Raszyn II – Olimpia Warszawa I
2. 8.44 - 8.57 Polonez Warszawa II – GKP Targówek I
3. 8.58 - 9.11 KS Piaseczno – Victoria Głosków
4. 9.12 - 9.25 KS Konstancin – Olimpia Warszawa I
5. 9.26 - 9.39 KS Raszyn II – Polonez Warszawa II
6. 9.40 - 9.53 GKP Targówek – KS Piaseczno
7. 9.54 - 10.03 Olimpia Warszawa I – Victoria Głosków
8. 10.04 - 10.13 KS Konstancin – KS Raszyn II
9. 10.14 - 10.27 Polonez Warszawa II – Victoria Głosków
10. 10.28 - 10.41 KS Piaseczno – Olimpia Warszawa I
11. 10.42 - 10.55 GKP Targówek II – KS Konstancin
12. 10.56 - 11.09 KS Raszyn II Victoria Głosków
13. 11.10 - 11.23 Olimpia Warszawa I – Polonez Warszawa II
14. 11.24 - 11.37 KS Piaseczno – KS Konstancin
15. 11.38 - 11.51 GKP Targówek I – Olimpia Warszawa I
16. 11.52 - 12.05 Victoria Głosków – KS Konstancin
17. 12.06 - 12.19 KS Piaseczno – Polonez Warszawa II
18. 12.20 - 12.33 GKP Targówek I – KS Raszyn II
19. 12.34 - 12.47 Polonez Warszawa II – KS Konstancin
20. 12.48 - 13.01 KS Piaseczno – KS Raszyn II
21. 13.02 - 13.15 Victoria Głosków – GKP Targówek I
GRUPA B
Polonez I zbiórka godz. 13.30 zabieramy pomarańczowe i niebieskie koszulki. Legitymacje szkolne
1. Kacper Niemyjski
2.Dominik Cichocki
3. Mikołaj Bergier
4. Daniel Wagner
5. Igor Wysocki
6. Rafał Rogoziński
7. Franek Sinczak
8. Oliwier Antoniewicz.
1. 13.25 - 13.38 Okęcie Warszawa – Olimpia Warszawa II
2. 13.39 - 13.52 KS Hubertus – GKP Targówek II
3. 13.53 - 14.06 BKS 7 Warszawa – KS Raszyn I
4. 14.07 - 14.20 Polonez Warszawa I – Olimpia Warszawa II
5. 14.21 - 14.34 Okęcie Warszawa – KS Hubertus
6. 14.35 - 14. 48 GKP Targówek II – BKS 7 Warszawa
7. 14.49 - 15.02 Olimpia Warszawa II – KS Raszyn I
8. 15.03 - 15.16 Polonez Warszawa I – Okęcie Warszawa
9. 15.17 - 15.30 KS Hubertus – KS Raszyn I
10. 15.31 - 15.44 Olimpia Warszawa II – BKS 7 Warszawa
11. 15.45 - 15.58 GKP Targówek II – Polonez Warszawa I
12. 15.59 - 16.12 Okęcie Warszawa – KS Raszyn I
13. 16.13 - 16.26 Olimpia Warszawa II – KS Hubertus
14. 16.27 - 16.40 BKS 7 Warszawa – Polonez Warszawa I
15. 16.41 - 16.54 GKP Targówek II – Olimpia Warszawa II
16. 16.55 - 17.08 KS Raszyn I – Polonez Warszawa I
17. 17.09 - 17.22 BKS 7 Warszawa – KS Hubertus
18. 17.23 - 17.36 Okęcie Warszawa – GKP Targówek II
19. 17.37 - 17.50 Polonez Warszawa I – KS Hubertus
20. 17.50 - 18.03 BKS 7 Warszawa – Okęcie Warszawa
21. 18.03 - 18.15 KS Raszyn I – GKP Targówek II
PÓŁFINAŁY
1. 18.20 – 18.33 ( A1 – B2)
2. 18.34 – 18.47 (A2 – B1)
MECZ O 3 MIEJSCE
1. 18. 48 – 19.02
FINAŁ
1. 19.03. – 19.15
Powołania po czwartkowym treningu
0 | ||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 11 |
BKS ZSP "7" Warszawa | 1:1 | SP Polonez Warszawa |
2016-11-05, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |