statystyki szczegółowe

Aktualności

Polonez dodaje gazu, kolejne zwycięstwo!!!

• autor: polonez2004warszawa, 2014-09-19 16:46

W czwartej kolejce ligowej zespół Poloneza podejmował na własnym boisku drużynę KS Drukarz. Spotkanie było bardzo emocjonujące obie drużyny stworzyły wspaniałe widowisko którym towarzyszył arbiter niczym z ligi mistrzów:) Po zaciętym i trzymającym w napięciu spotkaniu Polonez odniósł kolejne zwycięstwo 6-3!!!

Początek meczu niestety ponownie tradycyjnie!!!! My prowadzimy grę, stwarzamy sobie dogodne sytuacje, ciągle atakujemy bramkę Drukarza, i kolejny raz dostajemy bramki z niczego:(:( 0-1 później, Goście podwyższają na 0-2 i wtedy Polonez jak zwykle dopiero zaczyna grać. Po straconych bramkach w naszej drużynie nastąpiła mobilizacja aby tego spotkania nie przegrać. Stwarzamy dogodne sytuacje strzeleckie po jednej z akcji bramkę kontaktową zdobyła Daniel który otrzymał podanie od "Siwego" Pierwsza i druga kwarta to wyrównane widowisko bardzo fajna gra naszego zespołu i fantastyczna postawa Czarka w bramce uchroniła nas od utraty kolejnych bramek. Początek trzeciej kwarty lepiej się nie mógł zacząć, bramkę "życia" zdobyła Igor Wysocki który strzałem za połowy boiska zaskoczył bramkarza Gości. Kolejne ataki, pełna mobilizacja, chęć zwycięstwa, zaangażowanie to wszystko mieli Polonezaki w tej części gry, kolejne trafienia dołożyli Daniel as Mati i Rafał Rogoziński.Prowadzimy 4-2.

Ostatnia część meczu zaczęła się pechowo straciliśmy bramkę ale później znakomita gra w naszym wykonaniu, konsekwentna komunikacja dwójki obrońców Michała Daca i Matiego Golonki nie pozwoliła rywalom na strzelanie kolejnych bramek. My natomiast stworzyliśmy sobie kilka sytuacji które bezwzględnie wykorzystaliśmy. "Anton" wchodzi na boisko i niczym prawdziwy snajper strzela dwie bramki i ustala wynik na 6-3 dla Poloneza.

Bardzo ciekawe spotkanie zaprezentowały oba zespoły, dużo składnych akcji, pięknych bramek, fantastycznych parad bramkarzy tego dnia obie ekipy stworzyły interesujące widowisko. Brawa dla zespołu Drukarza za fajną grę i sportowy doping a naszym zawodnikom nic nie pozostaje jak tylko pogratulować zwycięstwa. Tego dnia pokazali że mimo dwóch straconych bramek podnieśli się i walczyli do końca, Trzeba pochwalić cały zespół  pokazali charakter, waleczność, zaangażowanie włożyli w tą grę całe serce w rezultacie przyniosło to końcowe zwycięstwo, brawo chłopaki oby tak dalej.

Następne spotkanie w sobotę o godz. 10 zagramy z drużyną UKS 141.