Widok Skierniewice

Turniej Halowy Widok Cup 2013 dla rocznika 2004 rozgrywany był w skierniewickiej hali OSiR  przy ul. Pomologicznej w sobotni, słoneczny dzień rozegraliśmy bardzo dobre zawody turniej miał charakter zawodów "fair play"  rozgrywany w ramach Cyklu Turniejów Widok Cup 2013 grano systemem „każdy z każdym” a spotkania trwały 13 minut. Formuła Turnieju przewidywała grę bez punktów i kolejności zdobytych miejsc.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów: Ożarowianka Ożarów, Polonez Warszawa, Unia Boryszew Sochaczew, ES BANK Radomso, Wisła Płock, Pelikan Łowicz oraz 2 zespoły Widok Skierniewice.

Nasz zespół zagrał bardzo dobre zawody brawa dla zawodników mimo panującej choroby w szeregach naszej drużyny i braku kilku zawodników zagraliśmy turniej po którym każdy nam gratulował umiejętności grania w piłkę!! Bardzo ładna gra zespołowa dużo, dużo podań składnych akcji oby tak dalej chłopcy Gratuluje!!

Turniej był rozgranizowany bardzo profesjonalnie 3 sędziów, spiker , muzyka w przerwach, znakomita atmosfera na trybunach i najważniejsze słodycze, upominki i medale dla naszych piłkarzy. Dziękuję rodzicom i dzieciakom za mile spędzony sobotni dzień.

Polonez 1-0 Unia Boryszew Sochaczew

Ziarek asysta Wysocki

Polonez 2-1 Ożarowniaka

Ziarek

Golonka asysta Wagner

Polonez 2-1 Wisła Płock

Laps asysta Wysocki

Wysocki asysta Golonka

Polonez 0-2 Widok Skierniewice

Polonez 0-2 Esbank Radomsko

Polonez 1-0 Pelikan Łowicz

Golonka asysta Warmuzinski

Polonez 5-0 Widok II Skierniewice

Golonka

Golonka asysta Laps

Ziarek asysta Wysocki

Antoniewicz

Polonez Warszawa

Wachnik Czarek, Wagner Daniel, Wysocki Igor, Warmuzinski Igor, Golonka Mateusz, Antoniewicz Oliwier, Ziarek Adrian, Laps Krystian, Janaszek Mateusz.